Konsultavimo paslaugos atsakingas darbas, dėl to konsultuodami klientus apskaitos ir mokesčių klausimais mes dalinamės praktinėmis ir teorinėmis žiniomis, visais buhalterinės apskaitos ir mokesčių klausimais.

aeprojektas

Mūsų konsultavimas:

UAB „AE projektas“ teikia individualias konsultacijas visais buhalterinės apskaitos klausimais tiek esamiems Klientams, tiek įmonėms, norinčioms gauti profesionalią konsultaciją aktualiu klausimu.

Jeigu esate patenkinti įmonės buhalterine apskaita, tačiau norite pasikonsultuoti su UAB „AE projektas“ specialistu susidarius neįprastai situacijai ar atsiradus specifiniam klausimui, susisiekite.

Konsultacijos gali būti teikiamos tiek telefonu, tiek susitikimo metu. Sutariate dėl patogaus konsultacijai laiko ir būdo (telefoninis pokalbis arba susitikimas), suderinate paslaugų kainodarą (konsultacinių paslaugų įkainis gali būti skaičiuojamas dvejopai: sutarta fiksuota suma už konkrečią konsultaciją arba taikomas valandinis įkainis) ir gaunate profesionalią konsultaciją Jums patogiu metu ir būdu.

Mokesčių konsultacijų metu konsultuojame gyventojus pajamų, PVM, pelno ir kitais mokesčių klausimais.